O naší společnosti

Firma Radim Glonek vznikla jako fyzická osoba v roce 1993. V prvních letech své existence jsme zajišťovali strojní výrobu zaměřenou na problematikou škrtících orgánů pro kapaliny, plyny a páru.

Získali jsme mnohaletou zkušenost s výrobou komorových, bodových a zvláštních clon, měřících tratí, dýz, Venturiho trubic a různých odkalovacích, kondenzačních nádob. Zároveň jsme se zabývali i výrobou jiných strojních prvků měření a regulace, například odběrů, svorníku, těsnění, kondenzačních smyček, T kusů a mnohými dalšími prvky.

Glonek

V roce 1994 jsme navázali spolupráci s firmou KOMO s.r.o., kde jsme se zabývali strojní výrobou polotovarů pro parní odvaděče kondenzátorů a jiných komponentů. Od roku 2001 se zabýváme zakázkovou výrobou a dodávkou výkresových náhradních dílů a komponentů potrubních systémů.

V roce 2017 se naše firma rozhodla projít, ve spolupráci s Českým svářečským ústavem, procesem certifikace Systému managementu pro zabezpečení kvality ve svařování dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 v návaznosti na systém managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN 1090-1+A1.

Naše produkty směřují do mnoha oblastí průmyslu. Nachází uplatnění ve významných závodech hutního průmyslu, jako jsou ArcelorMittal a.s., Třinecké železárny a.s., Vítkovice a.s., US Steel Košice s.r.o.. Mezi naše obchodní partnery mimo hutní průmysl patří například Viadrus a.s.; KVK Holding a.s; a.s.; Ostroj a.s.; Papcel a.s.; Hyundai steel Czech s.r.o.; Prestar s.r.o. a jiní.

Za svou mnohaletou historii jsme získali rozsáhlý know-how a cenné zkušenosti ve strojírenské výrobě. Kvalita, flexibilita, individuální přístup a spokojený zákazník jsou hodnoty, na kterých jsme společnost vybudovali, a stále jsou pro nás prioritou číslo jedna.

Broll provided by Videezy.com